Nasz zespół

mgr Piotr Adamik

 

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2012 roku razem z Wojciech Szwarcem wygrał VIII ogólnopolski Konkurs na Biznesplany zdobywając pierwsze miejsce oraz nagrodę publiczności. W 2013 roku związany z Europejskim Centrum Przedsiębiorczości, gdzie odpowiadał za analizy finansowe projektów oraz przygotowanie wniosków o dofinansowanie z europejskich funduszy pomocowych oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Razem z dr. Jerzym Kwiecińskim, byłym Wiceministrem Rozwoju Regionalnego, współtworzył VII Raport nt. Wykorzystania Środków Unijnych na lata 2007-2014. Specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy na rozwój przedsiębiorstw, tworzeniu strategii rozwoju firm sektora MSP oraz zarządzaniu projektami (biegły w metodykach PRINCE2, PMBoK, SCRUM, PCM).

 

  LinkedIn

 

 Tweeter

mgr Wojciech Szwarc

 

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Wzornictwo Przemysłowe. Jako projektant współpracował z wieloma firmami dla których zaprojektował szereg produktów. W latach 2010-2011 nawiązał współpracę z Politechniką Wrocławską dla której projektował obudowy urządzeń i maszyn. Od 2013 roku prowadzi własne studio projektowe we Wrocławiu. Specjalizując się w projektowaniu produktu oraz obudów urządzeń elektronicznych oraz maszyn przemysłowych .

   LinkedIn

mgr inż. Artur Adamik

 

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Technologia Drewna. Inżynier z wieloletnim doświadczeniem. Pracował w wielu firmach na terenie Śląska jako kierownik produkcji oraz kierownik zakładu. Jako ekspert doradzał firmom i przeprowadzał ich restrukturyzacje. W latach 1996-1999 odpowiadał za wdrożenie i rozruch fabryki IKEA Industry w Skoczowie. W latach 2002-2006 prezes zarządu SIRO sp. z o.o. Specjalizuje się w optymalizacji produkcji, wdrażaniu innowacji oraz restrukturyzacjach produkcyjnych.

   LinkedIn