Wzornictwo

Projektowanie produktów

Świadczymy usługi projektowania produktu. Tworzymy innowacyjne rozwiązania, które w stu procentach spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów i pozwolą im na realizację celów biznesowych. Dzięki dogłębnej analizie potrzeb Państwa klientów oraz firm konkurencyjnych jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązania, które lepiej odpowiadają na potrzeby konsumentów.
Stawiamy zarówno na innowacyjne rozwiązania, jak również podejmujemy się zleceń re-stylingu produktów. Warto pamiętać, że czasami najlepsze rezultaty dają sprawdzone rozwiązania, które są znane i cenione przez Klientów – w wielu sytuacjach wystarczy ich delikatna modyfikacja i znalezienie pomysłu na ich odświeżenie, aby zyskały „drugie życie”. Jesteśmy w pełni elastyczni i w stu procentach dostosowujemy swoje rozwiązania do Państwa indywidualnych potrzeb.

Projektowanie obudów maszyn i urządzeń elektrycznych

Projektujemy specjalistyczne obudowy urządzeń elektronicznych i maszyn przemysłowych. Wiemy, że coraz większa konkurencja wymusza nie tylko poprawę funkcjonalności urządzeń, ale również dbałość o ich estetykę, która pozwala wyróżnić się na tle rozwiązań konkurencji i tym samym zachęcić potencjalnych Klientów do zakupu. Dysponując wieloletnim doświadczeniem oraz odpowiednimi umiejętnościami, jesteśmy w stanie stworzyć obudowę, która będzie indywidualnie dopasowana do Państwa potrzeb i wizerunku przedsiębiorstwa.
W procesie projektowania zwracamy uwagę na ergonomię, intuicyjność, estetykę, bezpieczeństwo użytkowania oraz opłacalność produkcji. Łącząc te wszystkie cechy w jednym produkcie, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, posiadających określone potrzeby.

Tworzenie fotorealistycznych wizualizacji 3D oraz animacji

Tworzymy wizualizacje istniejących produktów z Państwa oferty, jak i tych dopiero projektowanych. Kreujemy materiały audio-wizualne 2D i 3D wysokiej jakości, które pod każdym względem dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta, a także identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa.
Pomagamy firmom tworzyć spoty reklamowe, filmy instruktażowe oraz informacyjne dedykowane na targi branżowe. Kreujemy markę w oczach potencjalnego Klienta, wykorzystując sprawdzone metody i korzystając z dużych umiejętności zdobytych na przestrzeni wielu lat prowadzonej działalności. Dzięki świadczonym przez nas usługom wspomagającym marketing będą Państwo w stanie skuteczniej przedstawić ofertę produktową podczas targów zarówno w Polsce, jak i za granicą, zwiększając swoje szanse na skuteczną rywalizację z konkurencyjnymi firmami.

Powrót do oferty